NCAGE CODE : TD589

info@atpsavunma.com

Telefon : +90 264 279 20 21

ATP Savunma
Hakkımızda

Anasayfa   >   Hakkımızda

Hakkımızda

ATP Savunma

Savunma Sanayii sektöründe 2007 yılında kurulan işletmemizde; zırhlı araçlar ve silah sistemlerine ait, dağıtım kutuları, kontrol kutuları, müşirler, gösterge panelleri, kapalı devre harness kablo sistemleri, limit switchler ve manyetik algılayıcıların tasarım ve imalatı yapılmaktadır.

 

Aşağıda belirtilen standartlara uygun  konnektör ve aksesuar ürünleri AS9100 Havacılık, Uzay ve Savunma (AS&D) endüstrisi, kalite yönetim sistemiyle üretimi gerçekleştirilmektedir;

 

  • MIL-C 5015, VG95234 bayonet güç ve sinyal konnektörleri,
  • VG96929  standartlarında EMI/RFI korumalı yüksek akım konnektörleri,
  • AS85049  standartlarında EMI/RFI korumalı backshell / adaptörler,
  • MS25042, MS25043, D38999/32, D38999/33, VG95234KA, VG95234KC standartlarında koruma kapakları.

Savunma sanayii, havacılık, uzay, demiryolu, medikal sistemlerinde  özel tasarımlı  ürünlerin üretim faaliyetleri MIL-STD 810, MIL-STD 461, 4EIA 364.26, EIA 364.06, EIA 364.21, EIA 364.29 standartlarına uygun olarak  gerçekleştirilmektedir.

Misyonumuz

Savunma Sanayiinde kritik öneme sahip teknolojik ürünlerin imalatını YERLİ VE MİLLİ imkanlarla gerçekleştirmek.

Kalite Politikamız

●  Tüm süreçlerde değişen ve gelişen teknolojide, durumsal  olarak müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak,

●  En değerli kaynağımız olan insan kaynağımıza yatırım yapmak,

●  Faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda ilgili yasal mevzuatlara uyum sağlamak,

●   Süreçlerimizin etkinlik ve verimliliğini ölçerek sürekli geliştirmek,

●  Sürekli gelişme ve hata önleme, prensibini tüm çalışmalarımızın odağı haline getirmek,

●  Çalışanların katılımını ve farkındalığını sağlayarak memnuniyet ve aidiyetlerini arttırmak,

●  Kaynakların etkin kullanımını sağlayarak rekabet edebilirliğimizi arttırmak,

●  Müşterilerimizle kaliteli, güvenilir, esnek, hızlı ve çözüm ortaklığına dayalı ilişkiler kurarak müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak.

    Etik İlkelerimiz 

●  ATP SAVUNMA çalışanları, ATP SAVUNMA varlıklarını kişisel çıkarları yada şirket içinden veya dışından herhangi biri yararına kullanmaz.

●  ATP SAVUNMA çalışanları, şirketteki görevi nedeniyle sahip olduğu bilgileri ve ATP SAVUNMA varlıklarını, ATP SAVUNMA hizmetleri dışında kişisel amaçları veya bir başkasının kişisel çıkarları için kullanılmaması adına muhafaza eder.

●  ATP SAVUNMA' ya, müşterilerine ve tedarikçilerine ait malları korur. ATP SAVUNMA çalışanları, ATP SAVUNMA' nın kendisine emanet ettiği ve/veya ATP SAVUNMA' ya ait bilgilerin gizliliğini korur.

●  Bu bilgileri kendisi veya başkalarının kişisel kazançları için kullanmaz. ATP SAVUNMA çalışanları görevlerini yerine getirirken, herhangi bir gerçek/tüzel kişiye veya kamu kurumuna rüşvet teklif etmez, almaz ve yolsuzluk yapmaz.

●  ATP SAVUNMA, yürüttüğü faaliyetler kapsamında her türlü fikri ve sınai mülkiyet haklarını (üçüncü kişilere ait patent, faydalı model, endüstriyel tasarım, teklif hakları, marka vb.) saygı gösterir.

●  ATP SAVUNMA, işe alma ve çalışma süreçlerinde; ırk, etnik veya ulusal köken, cinsiyet , yaş, din, engellilik ve yasal olarak korunan herhangi bir statüde, ayrım gözetmeden çalışanlarına eşit haklar sağlar.

●  ATP SAVUNMA çalışanları, Türkiye ve dünya için, çevre koruma bilinciyle davranır ve bu bilinci yayar. ATP SAVUNMA, çalışanlarını sosyal sorumluluk bilinciyle yer alacakları uygun sosyal faaliyetlerde gönüllü olmaları konusunda destekler.

●  ATP SAVUNMA çalışanları, her davranışıyla, nezaket, içtenlik, karşılıklı hoşgörü ile herkesin birbirine saygılı davrandığı, açık iletişime olanak tanıyan bir çalışma ortamı oluşturur. 

Sertifikalar

Referanslarımız

Top